Hlavní strana
Jaká je pravda
Atemfrisch
Produkty
Jak používat
Objednávky
Slevy
Kontakt

Často pokládané otázky

Musím používat uvedenou proceduru po celý život?
Jediný způsob jak účinně zabránit bakteriím produkovat tyto sírany je nutnost tyto produkty používat trvale. Bakterie se reprodukují každých 10 – 12 hodin a proto se na ně musí působit po celý den. Po několika měsících, díky zbytkovému působení účinných látek, mohou někteří uživatelé aplikovat proceduru pouze dvakrát denně, avšak pro dosažení nejlepšího výsledku se doporučuje procedura třikrát denně. Pokud se používání přeruší, bakterie během pár dnů změnu prostředí zaregistrují. Produkty Atemfrisch® jsou proto určeny jako trvalý prostředek denní hygieny.

Jak dlouho produkty vydrží?
Zubní gel asi 5 – 6 týdnů, ústní roztok průměrně 3 týdny, ale záleží na tom, kolikrát denně ho používáte.

Kdy začnou produkty působit?
Prakticky za pár minut po použití. Důležité je po vyčištění zubů gelem Fresh Breath® nevyplachovat ústa vodou, ale roztokem Atemfrisch a pak alespoň 15 minut nejíst a nepít.

Stačí když si pro začátek zakoupím jen zubní pastu?
Z praktického důvodu to nedoporučujeme, protože po vyčištění zubů pastou Fresh Breath se nemají ústa vyplachovat vodou, ale ústním roztokem Atemfrisch. Doporučujeme proto používat zubní pastu současně s tímto ústním roztokem.

Jak si mohu být jistý, že tyto výrobky skutečně fungují? Reference údajných spokojených zákazníků si může každý vytvořit spousty?
Správná otázka. Nejlepší odpověď dávají fakta, která uvádějí, že 85% – 90% došlých objednávek pochází od zákazníků, kteří si tyto produkty nakupují opakovaně. Další komentář by byl zbytečný.

Mám nárok na slevu, ale po odeslání objednávky dostanu potvrzující email, kde sleva není uvedena ?
Slevy provádíme manuálně při vyřizování objednávky, neboť potvrzení objednávky je provedeno automaticky a kombinaci věrnostních a množstevních slev je třeba provést osobně. Jejich výši najdete v části Slevy a bude uvedena na faktuře, která bude ke zboží přiložena.

Výrobky, které nabízíte spadají do citlivé a intimní osobní oblasti. Jak si mohu být jistý, že poskytnuté osobní údaje nebudou zneužity?
Jedná se o rodinnou firmu, kde k databázi zákazníků má přístup pouze jedna osoba – majitel firmy. Únik informací je prakticky vyloučen. Zásilky jsou posílány v neutrálním balení.

Jak postupovat při platbě předem a kolik bude poštovné?
Přání platit předem uvedete ve formuláři objednávky v políčku Vzkaz. Obratem vám sdělíme číslo účtu a částku k úhradě. Dopravné bude v tomto případě jen 89,- Kč.

 

Objednávky    |      Časté dotazy    |     Kontakt