Hlavní strana
Jaká je pravda
Atemfrisch
Produkty
Jak používat
Časté dotazy
Slevy
Kontakt

Objednávka

Objednávám na dobírku následující položky produktů Atemfrisch

Všechny ceny jsou včetně DPH. Zboží zasíláme pouze na území České republiky. Příjem objednávky vám potvrdíme do 24 hodin a zboží vám odešleme na dobírku do tří pracovních dnů. Objednat lze i emailem nebo telefonicky (viz. kontakt). Objednávat můžete 7 dní v týdnu 24 hodin denně.

Všem našim zákazníkům, počínaje jejich třetí objednávkou, je poskytována automaticky sleva na nákupy ve výši 12 % z hodnoty zboží. Pokud tyto objednávky budou obsahovat alespoň 3 produkty (jmenovitě základní sada, ústní roztok, zubní pasta), zvýší se celková sleva z ceny objednaného zboží na 15%. Výjimku z uvedené zásady tvoří pouze žvýkačky, které jsou mimo zmíněné slevy, což znamená, že se na ně sleva nevztahuje, ani se jejich nákup nezapočítává do nároku na slevu ostatních produktů. Zboží posíláme dobírkou společností GLS, která Vás bude o průběhu informovat emailem a umožní Vám sledovat průběh zásilky. Společnost vyžaduje uvést kromě emailu i telefonní číslo, což usnadní komunikaci. Prosíme proto, abyste uvedli do objednávky oba údaje. Dopravné s dobírkou je 119 Kč , zvolíte-li plat předem, bude dopravné jen 89 Kč (včetně DPH).

Pozor akce: Při objednání alespoň 6 ks produktů (ústní roztok, zubní pasta nebo jejich kombinace) dostanete zdarma kráječ na pizzu.

Omlouváme se, ale objednávky jsou do 29. července 2019 z technických důvodů mimo provoz.
Objednávejte, prosím, až po uvedeném datu.

Kusů Název zboží Cena
 1019 Kč/sada
 469 Kč/ks
 469 Kč/ks
   99 Kč/ks
   79 Kč /ks
   129 Kč/ krabička
  119 Kč
Hodnota objednávky včetně dopravného Kč

 

Objednávky    |      Časté dotazy    |     Kontakt