Hlavní strana
Jaká je pravda
Atemfrisch
Produkty
Jak používat
Časté dotazy
Slevy
Kontakt

Objednávka

Objednávám na dobírku následující položky produktů Atemfrisch

Všechny ceny jsou včetně DPH. Zboží zasíláme pouze na území České republiky. Příjem objednávky vám potvrdíme do 24 hodin a zboží vám odešleme na dobírku do tří pracovních dnů. Objednat lze i emailem nebo telefonicky (viz. kontakt). Objednávat můžete 7 dní v týdnu 24 hodin denně.

Všem našim zákazníkům, počínaje jejich třetí objednávkou, je poskytována automaticky sleva na nákupy ve výši 12 % z hodnoty zboží. Pokud tyto objednávky budou obsahovat alespoň 3 produkty (jmenovitě základní sada, ústní roztok, zubní pasta), zvýší se celková sleva z ceny objednaného zboží na 15%. Výjimku z uvedené zásady tvoří pouze žvýkačky, které jsou mimo zmíněné slevy, což znamená, že se na ně sleva nevztahuje, ani se jejich nákup nezapočítává do nároku na slevu ostatních produktů. Zboží posíláme Českou poštou v režimu Balík Do ruky (pošta garantuje doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den). Bližší informace o této službě najdete na http://www.ceskaposta.cz/cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky-id36476/. Pošta informuje adresáta o odeslání i předpokládané době doručení balíku formou textové zprávy (sms) na mobil. Zadáním objednávky souhlasíte s tím, abychom na zásilce pro tento účel uvedli číslo vašeho mobilu (pokud byste dali přednost tomu, aby vás Česká pošta informovala emailem, uveďte to prosím v políčku Vzkaz). Pošta skladuje balík v pouze 7 dní, pak ho vrací odesílateli. Poštovné je 159,- Kč včetně DPH bez ohledu na hmotnost balíku.

Pozor akce: Při objednání alespoň 6 ks produktů (ústní roztok, zubní pasta nebo jejich kombinace) dostanete zdarma kráječ na pizzu.

Kusů Název zboží Cena
 1019 Kč/sada
 469 Kč/ks
 469 Kč/ks
   99 Kč/ks
   79 Kč /ks
   129 Kč/ krabička
  159 Kč
Hodnota objednávky včetně poštovného Kč
Jméno a příjmení:
Ulice a č.p.:
Město:
PSČ:
E-mail:
Telefon:
Vzkaz:
Uvedené údaje pokládáme za důvěrné a nebudou sděleny třetím osobám.
Odeslání objednávky je pokládáno za souhlas s obchodními podmínkami.
  

 

Objednávky    |      Časté dotazy    |     Kontakt