Denní režim ústní hygieny u chronických případů halitosis

Níže uvedené instrukce jsou doporučeny u nejúpornějších případů. Můžete si je upravit tak, aby vám co nejlépe vyhovovaly. Protože tato procedura je velice důkladná, většina lidí zjistí, že jakmile přejdou do "udržovací " fáze (po počátečních 20 - 30 dnech nezbytných k odstranění nahromaděných sirných sloučenin), nemusí postupovat tak důkladně. To je naprosto v pořádku. Cílem je dosáhnout toho, aby produkty pro vás pracovaly. Důležité je, abyste měli na paměti, že tyto produkty se nemají mísit s vodou - musí být neředěny. Uschovávejte láhev s ústním roztokem a tubu s ústní pastou (gelem) uzavřenou a nevystavujte ji slunečním paprskům, když ji nepoužíváte. Nikdy neskladujte ústní roztok v průhledné plastové láhvi.

Návod:

1. Vezměte zubní nit běžné délky a celou ji navlhčete Ústním roztokem( zn. Atemfrisch). Pak nití důkladně protahujte zubní mezery tak, aby se roztok dostal skrz všechny zubní kontakty. To vám zajistí, že oxid chloričitý  napadne bakterie, které se tam nacházejí.Pokud zubní nit nepoužíváte, tento bod přeskočte a začněte bodem 2.

2. Jemně stírejte jazyk zaoblenou hranou čističe jazyka - 4 až 5 x, čímž pokaždé jazyk očisťujete. To napomůže odstranit slizový nános chránící bakterie, žijící na vašem jazyku. (Nestírejte příliš silně až k okamžiku krvácení, ale dostatečně silně, aby se nános odstranil).

3. Opláchněte čistič jazyka a naneste na něj malé množství zubního gelu Fresh Breath a jemně stírejte (škrábejte) opět 4 - 5 x. Tímto krokem aplikujete mocný okysličující gel na takto odkrytý povrch jazyka a umožňujete, aby okysličovací akce započala. Dostaňte se k zádní části jazyka co nejdál můžete aniž byste vyvolali dávící efekt. Nevyplachujte ústa, pouze po tomto kroku čistič jazyka opláchněte.

4. Naneste běžné množství zubního gelu na SUCHÝ zubní kartáček a provádějte čištění 2-3 minuty. Kromě zubů, jemně kartáčujte jazyk a snažte se dosáhnout co nejdál dozadu. Dbejte také na očistu horního patra a vnitřku tváří. (Bakterie jsou extrémně přilnavé a nacházejí se téměř po celé ústní dutině. Důležité je při této proceduře slovo jemně - nemusíte na kartáček příliš tlačit, ale postupujte důkladně. NEVYPLACHUJTE si ústa vodou po tomto kroku. Můžete však vyplivnout přebytečné sliny a zubní gel.

5. Abyste si vypláchli ústa správně a napadli bakterie, nalijte 2 uzávěry ústního roztoku do čisté sklenice. Proplachujte si tímto množstvím ústa a kloktejte po dobu 90 vteřin, abyste zasáhli všechna místa ústní dutiny koncentrovaným kyslíkem. Nepijte roztok přímo z láhve - došlo by k jeho znečištění.

6. Nic nejezte ani nepijte následujících 15 minut.

 

Objednávky    |      Časté dotazy    |     Kontakt