Hlavní strana
Jaká je pravda
Atemfrisch
Jak používat
Časté dotazy
Objednávky
Slevy
Kontakt

Obecně o produktu Atemfrisch®

Základ je ve vysoce účinném, ale mimořádně bezpečném kyslíku. Tato aktivní substance je stabilizována a vytváří okysličující sílu jakmile se dostane do úst. Atemfrisch představuje pro uživatele nejpřátelštější opatření proti halitosis. V nabídce je ústní roztok k proplachování ústní dutiny, zubní pasta (ve formě gelu) a čistič jazyka. které mají za cíl působit na příčinu problému po celý den pří maximálním pohodlí.

Proč "kartáčování" a "škrábání" jazyka bez použití produktů TetroBreath samo o sobě nestačí.

Bakterie, o které se jedná, jsou anaerobní (což znamená, že nemohou žít v blízkosti kyslíku). Všichni lidé mají kyslík v ústní dutině, když dýchají. Protože však tyto bakterie nemohou žít na povrchu jazyka, zakopaly se hluboko mezi vlákna jazyka. Proto škrábání jazyka a používání normálních běžných past a ústních vod nepomůže! Tímto způsobem míříte úplně vedle. Bílý povlak na jazyku představuje sírany, které se dostaly na povrch. To nejsou bakterie. Bakterie jsou schovány daleko hlouběji a nelze je mechanicky odstranit.

Proč jsou běžné zubní pasty a ústní vody  neúčinné.

Proč současné zubní pasty a ústní vody neúčinkují proti halitosis? Je to proto, že vycházejí z povrchních vědeckých poznatků. Formule, podle kterých se běžné zubní pasty vyrábějí, se ve své podstatě příliš nezměnily od r.1800. Většina ústních vod obsahuje alkohol. Již nepatrné množství alkoholu vaše ústa vysuší. Nyní již víme, že suchá ústa znamenají prostředí s úbytkem kyslíku, což je ideální prostředí pro množení anaerobních bakterií a vytváření  zvýšeného nepříjemného dechu. Silné mátové příchutě se přidávají do těchto vod, aby nepříjemný dech pouze zamaskovaly - nikoli aby se ho zbavily!

A zubní pasty? Pokud si přečtete jejich složení, pravděpodobně narazíte na přísadu "Sodium Lauryl Sulfate" - což je také hlavní přísada ve vašem šampónu. Před lety někdo přišel s myšlenkou, že by byl dobrý nápad, aby zubní pasta byla pěnivá (což vás mělo ošálit a vzbudit ve vás představu, že je to pěna, co provádí čištění - čemuž tak není.). Sodium Lauryl Sulfate je detergent a stejně jako mýdlo, vaše ústa vysušuje, což ve svém důsledku napomáhá k nepříjemnému dechu.

Pokud tedy víme, že tyto bakterie nemohou přežít v přítomnosti kyslíku, proč někdo nevyužil tento vědecký poznatek a nevymyslel prostředek, který by byla účinný? Naštěstí vymyslel a dal vznik výrobkům Atemfrisch!

Nabídka produktů Atemfrisch k dodání  zájemcům v ČR za Kč:

1. Ústní roztok Atemfrisch 500 ml k proplachování ústní dutiny a kloktání. Obsahuje vysokou dávku kyslíku. Uvedený ústní roztok úspěšně nahradil dříve dodávaný ústní roztok TetroBreath, který se přestal z USA dovážet. Ohlasy zákazníků na tento nový produkt jsou velmi pozitivní. Spokojenost garantujeme.

 

2. Zubní pasta Fresh Breath (75ml): Díky kyslíku působí okamžitě na anaerobní bakterie, které způsobují zápach úst. Obsahuje Aloe Vera s příznivým účinkem na dásně. Neobsahuje alkohol, umělá barviva ani cukr. Vhodná pro diabetiky, vegetariány, vegany a navíc je i košer.. Optimální v kombinaci s ústním roztokem Atemfrisch.

 

3. Čistič jazyka: slouží k odstraňování povlaku z jazyka a nanášení zubní pasty (gelu)

 

Základní sada produktů Atemfrisch
(ústní roztok Atemfrisch, zubní pasta Fresh Breath a čistič jazyka)

 

4.Super jemný zubní kartáček: Perfektní zubní kartáček - dokonce i pro osoby s citlivými zuby a dásněmi. Kartáčky na našem trhu jsou buď měkké nebo tvrdé (případně něco mezi tím). Měkké jsou citlivé k dásním, ale málo účinné vůči zubnímu plaku, tvrdé přesně naopak, střední od každého trochu. Námi nabízený kartáček je současně jemný i tvrdý zároveň - jemný k dásním, tvrdý vůči zubnímu plaku. Vyzkoušeli jsme a doporučujeme.

 

5. Xylitolové žvýkačky KauX: tyto žvýkačky ve čtyřech příchutích (máta, máta peprná, čerstvé ovoce, skořice) obsahují největší množství xylitolu v jedné žvýkačce: 1,06 g!
Tak např. jako prevence zubního kazu je doporučená dávka 6 – 7 g xylitolu denně, což znamená žvýkat 6 žvýkaček (3 x 2) denně. Xylitol má také pozitivní účinek u halitózy, neboť zvyšuje tvorbu slin.
Ideální řešení pro ústní hygienu mezi jídly. Má však ještě další příznivé účinky. Xylitol mění kyselé prostředí v těle na zásadité. Xylitol působí jako prevence zánětu středního ucha u dětí. Všechny tyto příznivé účinky byly prokázány vědeckými studiemi. Každá krabička obsahuje 40 ks žvýkaček. Ideální řešení pro ústní hygienu mezi jídly. Požadovanou příchuť uveďte prosím v políčku pro vzkaz. Na žvýkačky se nevztahuje sleva.

Produkty TetroBreath spadají do kategorie "kosmetických produktů" a vyhovují všem požadavkům direktivy Evropské unie 93/35/EEC, příp.76/68/EEC. Nejsou zkoušeny na zvířatech. Bez nadsázky představují světovou špičku v této oblasti. Záruka vrácení peněz (do 15 dnů od nákupu),nebudete-li s výrobky spokojeni (dopravné za vrácení zboží hradí kupující).

Ceny shora uvedených výrobků jsou uvedeny v MENU pod tlačítkem „Objednávky”.

 

Objednávky    |      Časté dotazy    |     Kontakt